Alanya Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Alanya İçerisinde Kısa Mesafeli Güzergahlarda Ev Taşıma

Çeşitli yük kapasitelerine sahip kamyon ve kamyonetlerimiz ile ihtiyacınıza göre hizmet verebiliyoruz. Ayrıca firmamıza ait asansörlü taşıma sistemi sayesinde yükünüzü gerektiği durumlarda asansör vasıtası ile de taşıyabilmekteyiz. Maksimum 350kg yük kapasitesine sahip asansörümüz ile taşıma işleminiz hem pratik hem de güvenli olacaktır.

asansörlü ev eşyası taşıma

Alanya şehir İçi Nakliyede Fiyat Nasıl Belirlenir?

Şehir içi nakliyelerde şehirler arası nakliyeye göre fiyat etmenleri faklıdır. Yolun daha kısa olması, konaklama ve yemek masraflarının olmaması ve harcanan iş süresinin daha az olmasından ötürü fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

  • Taşınacak yükün niteliği
  • Taşınacak yükün miktarı
  • Yükün alınacağı yer şartları
  • Yükün taşınacağı yer şartları
  • Taşıma esnasında çalışması gereken personel sayısı
  • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı
Dilerseniz bu etmenleri tek tek açıklayalım;

Taşınacak yük niteliğinin fiyata etkisi

Eğer yük, narin ya da kırılacak bir eşya ise ya da paketlenmesi gereken çok fazla obje bulunuyor ise bu gibi etmenler taşıma fiyatının artmasına sebep olabilir. Eğer kolileme işlemlerini kendiniz yapmış iseniz ve taşınması kolay hale getirilmiş yükünüz var ise taşıma maliyetiniz düşecektir.

Taşınacak yük miktarının fiyata etkisi

Yük miktarı arttıkça hem personel sayısı artacak hem de çalışma süresi uzayacaktır. Ayrıca taşıma süresi de artacaktır. Bu etmenler de fiyatı nispeten etkileyecektir.

Yükün alınacağı ve taşınacağı yerin fiyata olna etkisi

Yükünüzün alınacağı yer önemlidir. Kimi yerlere araç girmesi mümkün olmaz. Bazen de asansör kurulumuna elverişli olmayabilir. Ayrıca apartman dairesinden taşınacak iseniz hangi kattan hangi kata taşınacağınızın da önemi vardır.

Asansör kullanımı ve hamal sayısının fiyata etkileri

Firmamız taşıma esnasında dışarıdan asansör kiralamaz. Kendi asansör sistemimiz bulunmaktadır. Bu yüzden fiyat konusunda daha makul olabiliyoruz. Aslında asansör kullanımı maliyeti arttırmaz. Çünkü asansörsüz taşımada çok daha fazla hamal çalıştırmak gerekir. Taşınacak yükün durumuna göre size bu konuda fiyat opsiyonu verebiliriz.